PS Plus Essential Eylül 2023 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Essential Eylül 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Verilecek oyunlar arasında Saints Row, Black Desert – Traveler Edition ve Generation Zero bulunuyor.

Saints Row şimdiye kadar yaratılmış en büyük ve en iyi oyun alanını sunduğunu iddia ediyor. Santo Ileso’nun eşsiz genişleyen dünyası, siz ateş ederken, sürerken ve kanat kıyafetiyle zirveye çıkarken, heyecan verici yan olaylar, suç girişimleri ve gişe rekorları kıran görevlerle dolu vahşi, gerçek dışı bir kum havuzunun arka planını oluşturuyor. Oyunda şehri blok blok ele geçirecek, düşman gruplarına karşı savaş açacak ve sokaklardaki hakimiyetinizi sıkılaştıracaksınız.

Hızlı PvE dövüşleri, büyük ölçekli PvP kuşatma savaşları, birden fazla karakter sınıfı ve uzmanlaşabileceğiniz dövüş türleriyle övünen bu açık dünya fantastik MMORPG olan Black Desert – Traveler Edition aradığınızı bulacaksınız. Oyunda kendinizi ticaret, balıkçılık, at eğitimi, simya, aşçılık ve toplayıcılık gibi çeşitli uğraşlara da adayabilirsiniz. Traveler Sürümü’nün temel oyun ve birden fazla eklentiden oluşan bir paket olduğunu belirtelim.

Son olarak, Generation Zero adlı birinci şahıs açık dünya macerası, 1980’lerin İsveç’inin tanıdık ama düşmanca bir açık dünyasında geçiyor. Bölgede olup bitenlerin ardındaki gerçeği keşfederken, ölümcül makine düşmanlarıyla tek başınıza veya üç arkadaşınızla kesintisiz çevrimiçi iş birliği modunda savaşacak ve hayatta kalacaksınız. Bu mekanik güçlere karşı adrenalin pompalayan gerilla savaşına girerken savaşlarınızı akıllıca seçmelisiniz.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 5 Eylül tarihinde oyunculara sunulacak. Bu zamana kadar PS Plus Essential Ağustos 2023 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

  • Saints Row (PS4, PS5)
  • Black Desert – Traveler Edition (PS4)
  • Generation Zero (PS4)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir