Berlusconi’nin çocukları, ‘bunga-bunga’ kızına savaş açtı

Geçen sene 86 yaşında hayata veda eden eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’nin ünlü “bunga bunga” partileri yine gündem oldu.

Berlusconi’nin 5 çocuğu, seks partileriyle ilgili olarak eski başbakana şantajda bulunmakla suçlanan eski televizyon yıldızı Giovanna Rigato’ya açılan davaya destek verdi. Aile, Rigato’yu cinsel ilçerikli bunga bunga partileriyle ilgili bilgileri sızdırma tehdidinde bulunarak babalarından 1 milyon euro para almaya çalışmakla suçluyor.

Berlusconi’nin ölümüyle 5,8 milyar euroluk mirasın sahibi olan Marina, Pier Silvio, Barbara, Eleonara ve Luigi, babalarının açtığı davanın sürmesini talep etti.

Bir dönem İtalyan televizyonlarında yayınlanan Big Brother programında yarışan 42 yaşındaki Rigato, Belusconi’nin evinde verilen “seks partilerine” katılan isimlerden biriydi. Eski İtalya lideri, ölümünden önce Rigato’ya şantaj davası açmıştı.

PARTİLER İTALYA’DA OLAY OLMUŞTU

Berlusconi, “bunga bunga” olarak anılan fuhuş davasında, o dönem 17 yaşında olan “Ruby” takma isimli bir eskortla para karşılığı seks yapmak ve görevini kötüye kullanmakla suçlanmıştı. 7 yıl hapis ve ömür boyu kamu görevinden men cezası alan Berlusconi daha sonra istinaf mahkemesi tarafından aklanmıştı.

İtalyan basınına göre Giovanna Rigato, o dönemde Berlusconi’nin verdiği bir evde kalıyor ve eski başbakandan ayda 3 bin euro para alıyordu. Daha fazlasını isteyen kadının eski başbakanla tartıştığı ve onu defalarca tehdit ettiği iddia ediliyor.

Berlusconi’nin genç kadınların striptiz yaptığı partilerde olanları anlatmaması için birçok konuğa milyonlarca euro ödeme yaptığı iddiası da daha önce gündem olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir